ÚvodemPořádajícím klubem Mistrovství se poprvé stává RC Team Vysoké Mýto, který má organizační zkušenosti s pořádáním závodů seriálu Grand Prix Mini-Z Cup, Českého poháru Mini-Z a řady leteckomodelářských akcí. RC Team Vysoké Mýto sídlí v Pardubickém kraji.

Místem konání MMM2016 budou České Heřmanice, obec 7km východně od Vysokého Mýta. Díky pochopení obecního zastupitelstva je možno Mistrovství uspořádat právě v Českých Heřmanicích v tamním Kulturním domě. Místní KD disponuje dostatečně důstojnými prostorami pro konání takových závodů a také jej z tohoto pohledu máme několikrát dobře ověřený. Pro ilustraci prostoru a uspořádání KD několik fotografií (nenechte se zmást dráhou RCP na obrázcích, Mistrovství pojedeme na koberci):

Termín MMM2016 byl stanoven na: 22-24.1.2016 tak, aby vyhovoval obci České Heřmanice, možnostem pořadatelů a samozřejmě s co největším ohledem na soutěžící účastníky. Pevně věříne, že informace o konání MMM2016 přichází dostatečně včas na to, aby si jej potencíální zájemci o účast poznamenali do svých kalendářů a vyhradili si svůj čas. Děkujeme za pochopení.

Chod našeho klubu, ani uspořádání tak náročné akce jako je MMM2016 by se neobešlo bez našich laskavých partnerů a sponzorů. Děkujeme za přízeň.

Vyzýváme piloty RC aut malých měřítek k účasti na tomto tradičním vrcholu sezony závodů RC aut malých měřítek na kobercovém povrchu a k brzké registraci, pořadatelům to pomůže při organizaci akce a péči o soutěžící. Doporučujeme také dobře prostudovat pokyny určené soutěžícím (viz.pravý sloupek Menu, záložky: Propozice, Tombola). Včasná a řádná registrace je zohledněna i v účastenském poplatku a dalších výhodách, které jinak z časových důvodů již později není možno zajistit.

Správce modelářských webů, facebooků a vedoucí kroužků prosíme o propagaci MMM2016 využitím plakátků, které jsou volně k dispozci ke stažení na tomto webu. Děkujeme.